Navigácia

Obsah

Turistika v Kvačianskej doline

Typ: ostatné
Kvačianska dolinaDňa 26.05.2018 si naše deti a vychovávatelia urobili pekný výlet do Kvačianskej doliny.

Sobota ako stvorená na výlet. Vychovávatelia spolu s deťmi z nášho detského domova sa vybrali jednu májovú sobotu do Kvačianskej doliny vo východnej časti Chočských vrchov, kde sa turistickým chodníkom dostali až k povestnému miestu - Mlyny Oblazy. Nechýbalo rozptýlenie s domácimi zvieratami, kozičkami, hojdanie sa nad potokom Kvačianka, krásny výhľad do doliny z vyhliadkovej plošiny a samozrejme zaslúžené občerstvenie po výlete. Na ceste späť domov sa zastavili pri Liptovskej Mare. Spoznávanie krás Liptova určite týmto výletom pre naše deti nekončí.

Turistike zdar :)


Vytvorené: 7. 6. 2018
Posledná aktualizácia: 7. 6. 2018 08:30
Autor: